II. Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimler Konferansı, 20-21-22 Haziran 2019, Bandırma-BALIKESİR

Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimler Konferansına (International Conference on Empirical Economics and Social Sciences ICEESS’19), 20-21-22 Haziran 2019, Bandırma-BALIKESİR

20-21-22 Haziran 2019 tarihleri arasında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinde gerçekleştirilecek olan II. Uluslararası Uygulamalı Ekonomi ve Sosyal Bilimler Konferansına (International Conference on Empirical Economics and Social Sciences ICEESS’19), siz değerli bilim insanlarını davet etmekten büyük onur duyarız. Bu konferans ile Sosyal Bilimlerle ilgilenen araştırmacılar, akademisyenler, öğrenciler, yöneticiler ve karar alıcıların biraraya getirilmesi amaçlanmıştır. ICEESS, İktisat, İşletme, Finans ve Sosyal bilimlerden uluslararası katılımcıların uygulamalı ve teorik konuları sunma, tartışma ve paylaşma fırsatı sağlayacaktır.

Araştırmacılar konferans konularıyla ilgili olan hem uygulamalı ve hem de teorik çalışmalarla başvurabileceklerdir.Sizlere uzmanlıklarınızı, tecrübelerinizi ve kaynaklarınızı meslektaşlarınızla rahatlıkla paylaşabilecek bir katılımcı atmosfer sağlamaktan mutluluk duymaktayız.Kongreyle ilgili tüm detaylara http://iceess.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. Tüm sorularınız ve görüşleriniz için iceessbandirma@gmail.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

https://www.intraders.org/october/

4. InTraders Uluslararası Ticaret Kongresi, 7-9 Ekim 2019 Sakarya

Please follow and like us:

Leave a Comment